OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Dbając o komfort naszych klientów, prosilibyśmy o poświęcenie 3 minut na wystawienie opinii, która będzie pomocna innym przy wyborze mebli.    Opinię można wystawić na Google oraz naszym Facebooku.

Karolina Machej
2022-09-03
Bardzo wygodny fotel uszak sprawdzi się w pokoju u maluszka 💙
Bogdan. S
2022-07-18
Witam Wykonanie jakość użytych materiałów i obsługa na bardzo wysokim poziomie .A i doradztwo tutaj też odgrywa dużą rolę. Polecam serdecznie
Tomek Buczek
2022-02-24
Fotel naprawdę świetny! 🙂 Jestem mega zadowolony. Przede wszystkim bardzo wygodny, a samo wykonanie bez zarzutu. Kolor materiału na gotowym fotelu prezentuje się nawet lepiej, niż na próbkach kolorystycznych, które zamówiłem przed decyzją o zakupie fotela. Odbiór osobisty bezproblemowy, nawet dostaliśmy fachową pomoc w załadowaniu fotela do auta 😉 Polecam!
Honza Hicz
2022-01-10
Veliká spokojenost, můžeme jen a jen doporučit. Křeslo je kvalitní, pohodlné, funguje tak, jak má. Pan majitel je příjemný, pomohl, poradil, komunikace přes messenger byla perfektní.
Karolina Ces
2021-10-05
Gorąco polecamy 😊 piękny fotel na zamówienie,gotowy przed czasem, z niczym nie było problemu, jakość nieporównywalna do sieciowek
Rafał Mencnarowski
2021-07-02
Polecam. Profesjonalna naprawa i wymiana obicia. Rogówka po naprawie jest lepsza niż była fabrycznie. Jestem bardzo zadowolony.
Ilona Mencnarowska
2021-06-29
Profesjonalnie wykonana usługa. Prawdziwy profesjonalizm ☺️