LATEX OPTIMAL – ALL SEASONS

Charakteryzuje się dwoma bardzo różnymi stronami. Wkład materaca to 9-cio strefowe sprężyny kieszeniowe. Materac przeznaczony jest dla osób lubiących  komfort i przyjemność, którą mamy szanse odczuć na każdej ze stron.

  • Twardość materaca: średnio twardy – H3, twardy – H4
  • Warstwy materaca: 9 stref, Sprężyny kieszeniowe, Pianka materacowa, Kokos, Lateks
  • Wysokość: 22 cm

Strona zimowa

Strona zimowa, średnio twarda pokryta jest warstwą naturalnego lateksu, pod którym znajduje się dodatkowa przekładka materacowa, która tworzy formę separacji między sprężyną a lateksem. Lateks zapewnia doskonałe podparcie kręgosłupa niezależnie w jakiej pozycji śpimy.

Strona letnia

Strona letnia, twarda powstała poprzez zastosowanie wysokogatunkowej pianki materacowej o karbowanej powierzchni, która poprawia nasze krążenie. Dodatkowo została ona utwardzona warstwą naturalnego kokosu. Blat ze specjalnej przekładki materacowej tworzy formę separacji między sprężyną a kokosem.
null

Materac dwustronny

Obie strony materaca stanowią powierzchnię użytkową. W zależności od potrzeb można go odwrócić na stronę twardą lub miękką.
null

9 stref twardości

Oznacza to, że wkład zastosowany w materacu posiada 9 stref twardości. 9-strefowa konstrukcja umożliwia znakomite dopasowanie oraz podparcie dla anatomicznej budowy ciała. Materace piankowe dzięki konturowym nacięciom również posiadają 9 stref twardości.
null

Sprężyna kieszeniowa

Największym walorem sprężyn kieszeniowych jest elastyczność punktowa, która umożliwia bardzo dobre dopasowanie materaca do kształtów ciała. Każda sprężyna umieszczona została w osobnej kieszonce wykonanej z tkaniny, co umożliwiło zlikwidowanie wszelkich odgłosów pracujących wewnątrz materaca sprężyn. Gęste ułożenie takiej konstrukcji zapewnia optymalną sprężystość całego materaca. Sprężyny wykonane są z wysoko gatunkowego certyfikowanego drutu.
null

Latex

Latex bardzo dobrze dopasowuje się do sylwetki, co przekłada się na komfort i wypoczynek w czasie snu. Dzięki temu budzimy się z lepszym nastrojem oraz co ważne w lepszej kondycji fizycznej. Zastosowanie lateksu w materacach zmniejsza ryzyko wystąpienia alergii, zapewniając komfort i wygodę w trakcie użytkowania tego typu materacy. Sysytem kanalików znajdujących się w strukturze lateksu usprawnia cyrkulację powietrza, sprawiając, że pianka jest lekka. Hamuje też rozwój drobnoustrojów: bakterii, pleśni, grzybów, wykazując właściwości antyalergiczne
null

Pianka materacowa

To rodzaj pianki poliuretanowej odpornej na odkształcenia i nacisk. Materace z pianki mają jednolitą budowę i wyróżniają się bardzo dobrą izolacją termiczną. Pianka materacowa posiada różne gęstości więc istnieje możliwość dopasowanie do indywidualnych potrzeb.
null

Mata kokosowa

Mata kokosowa to surowiec naturalny pochodzący ze skorupy orzecha kokosowego. Włókna kokosu związane są w przestrzeni za pomocą sprężystego lateksu, co pozwala macie kokosowej podwyżwszyć twardość materaca przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności. Mata z naturalnego włókna kokosowego utwardza powierzchnię materaca.
null

Cyrkulacja

Opatentowany system „Studio M” jest absolutną innowacją w produkcji materacy, zarówno sprężynowych, kieszeniowych oraz piankowych. Dzięki specjalnym nacięciom w blatach stworzony został system cyrkulacji powietrza, który ogranicza gromadzenie kurzu i rozmnażania roztoczy wewnątrz materaca. Powyższe rozwiązanie korzystnie wpływa na przedłużenie żywotności materaca.

Pokrowiec na materac

Pokrowiec Silver – 9-cio strefowy, antyalergiczny, obustronnie pikowany ze specjalnie impregnowanej tkaniny na podkładzie puszystego włókna. Pokrowiec jest bardzo przyjemny w dotyku, posiada zamek umożliwiający jego łatwe zdejmowanie.

Luksusowe materace wykonane dla nas,  aby idealnie współgrały z naszymi łóżkami.

DOSTĘPNE ROZMIARY I CENY

null

Single

Wymiary materaca: 90 x 190 cm
2 400,00 zł
null

Small Double

Wymiary materaca: 120 x 190 cm
2 900,00 zł
null

Double

Wymiary materaca: 135 x 190 cm
3 200,00 zł
null

Continental Double

Wymiary materaca: 140 x 200 cm
3 200,00 zł
null

King

Wymiary materaca: 150 x 200 cm
3 400,00 zł
null

Continental King

Wymiary materaca: 160 x 200 cm
3 400,00 zł
null

Super King

Wymiary materaca: 180 x 200 cm
3 700,00 zł
null

Emperor

Wymiary materaca: 200 x 200 cm
4 000,00 zł

SKONFIGURUJ WYMARZONE ŁÓŻKO

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy dedykowany kreator konfiguracji łóżka w którym w łatwy sposób obliczysz szacunkowy koszt realizacji oraz poznasz wszystkie możliwości konfiguracji jakie przygotowaliśmy. Masz indywidualny pomysł? Skontaktuj się i przedstaw go nam!