SATISFACTION STANDARD

W trosce o dobro i komfort naszych klientów, pragniemy zaproponować Państwu kolejny wysokogatunkowy materac z serii Satisfaction Standard. Dwustronny materac wyposażony w poprzeczne nacięcia tworzące 9 stref twardości, które idealnie odwzorowują kształt i ułożenie naszego ciała. Dodatkowo jedna ze stron materaca została utwardzona warstwą naturalnego kokosu, co pozytywnie wpływa na nasze dobre samopoczucie.

  • Twardość materaca: średnio twardy – H3, twardy – H4
  • Warstwy materaca: 9 stref, Pianka wysokoelastyczna, Kokos
  • Wysokość: 19 cm

Jedna strona

Jedna strona, średnio twarda powstała poprzez zastosowanie wysokoelastycznej pianki materacowej z poprzecznymi nacięciami tworzącymi 9 stref twardości materaca.

Druga strona

Druga strona, twarda została wykonana z wysokojakościowej pianki materacowej z karbowaną powierzchnią od wewnątrz utwardzona warstwą naturalnego kokosu. Powyższe zestawienie komponentów tworzy twardą stronę materaca co wpływa na poprawę komfortu snu.
null

Materac dwustronny

Obie strony materaca stanowią powierzchnię użytkową. W zależności od potrzeb można go odwrócić na stronę twardą lub miękką.
null

9 stref twardości

Oznacza to, że wkład zastosowany w materacu posiada 9 stref twardości. 9-strefowa konstrukcja umożliwia znakomite dopasowanie oraz podparcie dla anatomicznej budowy ciała. Materace piankowe dzięki konturowym nacięciom również posiadają 9 stref twardości.
null

Pianka wysokoelastyczna

Posiada mniej jednolitą strukturę komórkową od standardowej pianki. Dzięki tej strukturze uzyskuje się lepsze parametry podtrzymywania ciała, komfortu oraz sprężystości i elastyczności. Pianka wysokoelastyczna swoimi właściwościami zbliżona jest do lateksu. Dzięki otworkom wnętrze materaca jest wentylowane a to hamuje rozwój drobnoustrojów – bakterii, grzybów czy pleśni.
null

Pianka materacowa

To rodzaj pianki poliuretanowej odpornej na odkształcenia i nacisk. Materace z pianki mają jednolitą budowę i wyróżniają się bardzo dobrą izolacją termiczną. Pianka materacowa posiada różne gęstości więc istnieje możliwość dopasowanie do indywidualnych potrzeb.
null

Mata kokosowa

Mata kokosowa to surowiec naturalny pochodzący ze skorupy orzecha kokosowego. Włókna kokosu związane są w przestrzeni za pomocą sprężystego lateksu, co pozwala macie kokosowej podwyżwszyć twardość materaca przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności. Mata z naturalnego włókna kokosowego utwardza powierzchnię materaca.
null

Cyrkulacja

Opatentowany system „Studio M” jest absolutną innowacją w produkcji materacy, zarówno sprężynowych, kieszeniowych oraz piankowych. Dzięki specjalnym nacięciom w blatach stworzony został system cyrkulacji powietrza, który ogranicza gromadzenie kurzu i rozmnażania roztoczy wewnątrz materaca. Powyższe rozwiązanie korzystnie wpływa na przedłużenie żywotności materaca.

Pokrowiec na materac

Pokrowiec Silver – 9-cio strefowy, antyalergiczny, obustronnie pikowany ze specjalnie impregnowanej tkaniny na podkładzie puszystego włókna. Pokrowiec jest bardzo przyjemny w dotyku, posiada zamek umożliwiający jego łatwe zdejmowanie.

Luksusowe materace wykonane dla nas,  aby idealnie współgrały z naszymi łóżkami.

DOSTĘPNE ROZMIARY I CENY

null

Single

Wymiary materaca: 90 x 190 cm
2 000,00 zł
null

Small Double

Wymiary materaca: 120 x 190 cm
2 400,00 zł
null

Double

Wymiary materaca: 135 x 190 cm
2 600,00 zł
null

Continental Double

Wymiary materaca: 140 x 200 cm
2 600,00 zł
null

King

Wymiary materaca: 150 x 200 cm
2 700,00 zł
null

Continental King

Wymiary materaca: 160 x 200 cm
2 700,00 zł
null

Super King

Wymiary materaca: 180 x 200 cm
2 900,00 zł
null

Emperor

Wymiary materaca: 200 x 200 cm
3 100,00 zł

SKONFIGURUJ WYMARZONE ŁÓŻKO

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy dedykowany kreator konfiguracji łóżka w którym w łatwy sposób obliczysz szacunkowy koszt realizacji oraz poznasz wszystkie możliwości konfiguracji jakie przygotowaliśmy. Masz indywidualny pomysł? Skontaktuj się i przedstaw go nam!