LATEX EXCLUSIVE – ALL SEASONS

Materac najwyższej klasy w kategorii materacy lateksowych All Seasons, skierowany dla bardzo wymagających klientów. Wszystko dzięki zastosowaniu warstwy pianki wysokoelastycznej wyposażonej w unikalne konturowe nacięcia.

Materac na bazie sprężyny 9-cio strefowej kieszeniowej, która tworzy wraz z powyższą warstwą „System podwójnego strefowania” – dzięki temu dostosowuje się do anatomicznej budowy ciała. Materac dwustronny lato – zima.

  • Twardość materaca: średnio twardy – H3, twardy – H4
  • Warstwy materaca: 9 stref, Sprężyny kieszeniowe, Podwójne strefowanie, Pianka wysokoelastyczna, Kokos, Lateks, Wełna
  • Wysokość: 26 cm

Strona zimowa

Strona zimowa, średnio twarda pokryta warstwą wełny. Powstała przez zastosowanie pianki wysokoelastycznej strefowanej z unikalnymi konturowymi nacięciami, oraz warstwy naturalnego lateksu, który doskonale wpływa na komfort snu. Całość idealnie ze sobą współgra zatrzymuje ciepło.

Strona letnia

Strona letnia, twarda charakteryzuje się zestawieniem kokosu połączonego z lateksem. Warstwa specjalnej przekładki materacowej tworzy formę seperacji między sprężyną a kokosem. Naturalna warstwa kokosu utwardza materac przy jednoczesnym zachowaniu jego elastyczności. Efekt ten wzmacnia warstwa lateksu, jego otwory o naturalnej strukturze dodatkowo poprawiają wentylacje. Ta strona dedykowana dla osób ze schorzeniami kręgosłupa.
null

Materac dwustronny

Obie strony materaca stanowią powierzchnię użytkową. W zależności od potrzeb można go odwrócić na stronę twardą lub miękką.
null

9 stref twardości

Oznacza to, że wkład zastosowany w materacu posiada 9 stref twardości. 9-strefowa konstrukcja umożliwia znakomite dopasowanie oraz podparcie dla anatomicznej budowy ciała. Materace piankowe dzięki konturowym nacięciom również posiadają 9 stref twardości.
null

Sprężyna kieszeniowa

Największym walorem sprężyn kieszeniowych jest elastyczność punktowa, która umożliwia bardzo dobre dopasowanie materaca do kształtów ciała. Każda sprężyna umieszczona została w osobnej kieszonce wykonanej z tkaniny, co umożliwiło zlikwidowanie wszelkich odgłosów pracujących wewnątrz materaca sprężyn. Gęste ułożenie takiej konstrukcji zapewnia optymalną sprężystość całego materaca. Sprężyny wykonane są z wysoko gatunkowego certyfikowanego drutu.
null

Latex

Latex bardzo dobrze dopasowuje się do sylwetki, co przekłada się na komfort i wypoczynek w czasie snu. Dzięki temu budzimy się z lepszym nastrojem oraz co ważne w lepszej kondycji fizycznej. Zastosowanie lateksu w materacach zmniejsza ryzyko wystąpienia alergii, zapewniając komfort i wygodę w trakcie użytkowania tego typu materacy. Sysytem kanalików znajdujących się w strukturze lateksu usprawnia cyrkulację powietrza, sprawiając, że pianka jest lekka. Hamuje też rozwój drobnoustrojów: bakterii, pleśni, grzybów, wykazując właściwości antyalergiczne
null

Pianka wysokoelastyczna

Posiada mniej jednolitą strukturę komórkową od standardowej pianki. Dzięki tej strukturze uzyskuje się lepsze parametry podtrzymywania ciała, komfortu oraz sprężystości i elastyczności. Pianka wysokoelastyczna swoimi właściwościami zbliżona jest do lateksu. Dzięki otworkom wnętrze materaca jest wentylowane a to hamuje rozwój drobnoustrojów – bakterii, grzybów czy pleśni.
null

Mata kokosowa

Mata kokosowa to surowiec naturalny pochodzący ze skorupy orzecha kokosowego. Włókna kokosu związane są w przestrzeni za pomocą sprężystego lateksu, co pozwala macie kokosowej podwyżwszyć twardość materaca przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności. Mata z naturalnego włókna kokosowego utwardza powierzchnię materaca.
null

Wełna

Dzięki swojej strukturze utrzymuje stałą temperaturę, pobudzając tym samym krążenie krwi. Odpowiednia wentylacja w czasie snu wpływa na właściwe dotlenienie organizmu.
null

Cyrkulacja

Opatentowany system „Studio M” jest absolutną innowacją w produkcji materacy, zarówno sprężynowych, kieszeniowych oraz piankowych. Dzięki specjalnym nacięciom w blatach stworzony został system cyrkulacji powietrza, który ogranicza gromadzenie kurzu i rozmnażania roztoczy wewnątrz materaca. Powyższe rozwiązanie korzystnie wpływa na przedłużenie żywotności materaca.

Pokrowiec na materac

Pokrowiec w którym została zastosowana wysokogatunkowa tkanina żakardowa z przeszyciami tworzącymi 9 stref. Jest to pokrowiec z serii zima – lato. Z jednej strony pikowany jest na podkładzie  włókna puszystego, antyalergicznego. Natomiast druga strona pokrowca tworzy stronę zimową. Dodatkowe komfortowe uchwyty są wygodą w przenoszeniu czy przewracaniu materaca.

Luksusowe materace wykonane dla nas,  aby idealnie współgrały z naszymi łóżkami.

DOSTĘPNE ROZMIARY I CENY

null

Single

Wymiary materaca: 90 x 190 cm
2 900,00 zł
null

Small Double

Wymiary materaca: 120 x 190 cm
3 500,00 zł
null

Double

Wymiary materaca: 135 x 190 cm
3 800,00 zł
null

Continental Double

Wymiary materaca: 140 x 200 cm
3 800,00 zł
null

King

Wymiary materaca: 150 x 200 cm
4 200,00 zł
null

Continental King

Wymiary materaca: 160 x 200 cm
4 200,00 zł
null

Super King

Wymiary materaca: 180 x 200 cm
4 500,00 zł
null

Emperor

Wymiary materaca: 200 x 200 cm
4 800,00 zł

SKONFIGURUJ WYMARZONE ŁÓŻKO

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy dedykowany kreator konfiguracji łóżka w którym w łatwy sposób obliczysz szacunkowy koszt realizacji oraz poznasz wszystkie możliwości konfiguracji jakie przygotowaliśmy. Masz indywidualny pomysł? Skontaktuj się i przedstaw go nam!