PRESTIGE NORMAL

To typowy materac na bazie sprężyny kieszeniowej 9-cio strefowej.

  • Twardość materaca: średnio twardy – H3
  • Warstwy materaca: 9 stref
  • Wysokość: 18 cm

Jedna strona

Jedna strona średnio twarda, powstała przez zastosowanie wysokogatunkowej pianki materacowej wspomaganej systemem cyrkulacji powietrza „STUDIO-M”.

Druga strona

Druga strona średnio twarda wykonana jest z wysokojakościowej pianki materacowej z karbowaną powierzchnią, która delikatnie masuje ciało i wspomaga krążenie krwi.
null

Materac dwustronny

Obie strony materaca stanowią powierzchnię użytkową. W zależności od potrzeb można go odwrócić na stronę twardą lub miękką.
null

9 stref twardości

Oznacza to, że wkład zastosowany w materacu posiada 9 stref twardości. 9-strefowa konstrukcja umożliwia znakomite dopasowanie oraz podparcie dla anatomicznej budowy ciała. Materace piankowe dzięki konturowym nacięciom również posiadają 9 stref twardości.
null

Sprężyna kieszeniowa

Największym walorem sprężyn kieszeniowych jest elastyczność punktowa, która umożliwia bardzo dobre dopasowanie materaca do kształtów ciała. Każda sprężyna umieszczona została w osobnej kieszonce wykonanej z tkaniny, co umożliwiło zlikwidowanie wszelkich odgłosów pracujących wewnątrz materaca sprężyn. Gęste ułożenie takiej konstrukcji zapewnia optymalną sprężystość całego materaca. Sprężyny wykonane są z wysoko gatunkowego certyfikowanego drutu.
null

Pianka materacowa

To rodzaj pianki poliuretanowej odpornej na odkształcenia i nacisk. Materace z pianki mają jednolitą budowę i wyróżniają się bardzo dobrą izolacją termiczną. Pianka materacowa posiada różne gęstości więc istnieje możliwość dopasowanie do indywidualnych potrzeb.
null

Cyrkulacja

Opatentowany system „Studio M” jest absolutną innowacją w produkcji materacy, zarówno sprężynowych, kieszeniowych oraz piankowych. Dzięki specjalnym nacięciom w blatach stworzony został system cyrkulacji powietrza, który ogranicza gromadzenie kurzu i rozmnażania roztoczy wewnątrz materaca. Powyższe rozwiązanie korzystnie wpływa na przedłużenie żywotności materaca.

Pokrowiec na materac

Pokrowiec Silver – 9-cio strefowy, antyalergiczny, obustronnie pikowany ze specjalnie impregnowanej tkaniny na podkładzie puszystego włókna. Pokrowiec jest bardzo przyjemny w dotyku, posiada zamek umożliwiający jego łatwe zdejmowanie.

Luksusowe materace wykonane dla nas,  aby idealnie współgrały z naszymi łóżkami.

DOSTĘPNE ROZMIARY I CENY

null

Single

Wymiary materaca: 90 x 190 cm
1 800,00 zł
null

Small Double

Wymiary materaca: 120 x 190 cm
2 100,00 zł
null

Double

Wymiary materaca: 135 x 190 cm
2 200,00 zł
null

Continental Double

Wymiary materaca: 140 x 200 cm
2 200,00 zł
null

King

Wymiary materaca: 150 x 200 cm
2 400,00 zł
null

Continental King

Wymiary materaca: 160 x 200 cm
2 400,00 zł
null

Super King

Wymiary materaca: 180 x 200 cm
2 500,00 zł
null

Emperor

Wymiary materaca: 200 x 200 cm
2 700,00 zł

SKONFIGURUJ WYMARZONE ŁÓŻKO

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy dedykowany kreator konfiguracji łóżka w którym w łatwy sposób obliczysz szacunkowy koszt realizacji oraz poznasz wszystkie możliwości konfiguracji jakie przygotowaliśmy. Masz indywidualny pomysł? Skontaktuj się i przedstaw go nam!