PRESTIGE EXCLUSIVE - DUAL SEASON

Materac najwyższej klasy w kategorii materacy 9-cio strefowych oparty na sprężynie kieszeniowej skierowany jest do osób najbardziej wymagających. Posiada system podwójnego strefowania

  • Twardość materaca: średnio twardy – H3, twardy – H4
  • Warstwy materaca: 9 stref, Podwójne strefowanie, Pianka termoelastyczna, Pianka wysokoelastyczna, Kokos, Wełna
  • Wysokość: 24 cm

Strona zimowa

Strona zimowa, średnio twarda pokryta wełną, charakteryzuje się zestawieniem pianki termoelastycznej oraz wysokoelastycznej pianki materacowej. Pianka termoelastyczna dzięki swej karbowanej strukturze doskonale poprawia krążenie krwi. Dopasowuje się do sylwetki pod wpływem temperatury ciała. Kolejna warstwa to pianka wysokoelastyczna z unikalnymi konturowymi nacięciami, które w połączeniu z 9-cio strefową sprężyną kieszeniową tworzą  “system podwójnego strefowania.”

Strona letnia

Strona letnia, twarda powstała poprzez zastosowanie wysokogatunkowej pianki materacowej o karbowanej powierzchni, dodatkowo utwardzona warstwą naturalnego kokosu. Mata kokosowa utwardza materac, przy jednoczesnym zachowaniu jego elastyczności, zapewnia dobrą wentylację, pochłania wilgoć z otoczenia.
null

Materac dwustronny

Obie strony materaca stanowią powierzchnię użytkową. W zależności od potrzeb można go odwrócić na stronę twardą lub miękką.
null

9 stref twardości

Oznacza to, że wkład zastosowany w materacu posiada 9 stref twardości. 9-strefowa konstrukcja umożliwia znakomite dopasowanie oraz podparcie dla anatomicznej budowy ciała. Materace piankowe dzięki konturowym nacięciom również posiadają 9 stref twardości.
null

Sprężyna Kieszeniowa

Największym walorem sprężyny kieszeniowej jest elastyczność punktowa, która umożliwia bardzo łatwe dopasowanie materaca do kształtów ciała. Każda sprężyna umieszczona została w osobnej kieszonce wykonanej z tkaniny, co umożliwiło zlikwidowanie wszelkich odgłosów pracujących wewnątrz materaca sprężyn. Gęste ułożenie takiej konstrukcji zapewnia optymalną sprężystość całego materaca. Sprężyny wykonane są z wysoko gatunkowego certyfikowanego drutu.
null

Pianka termoelastyczna Visco

VISCO – jest to specjalna pianka pamiętająca, wyprodukowana na bazie wiskozy. Pianka Visco reaguje na temperaturę. W miejscach kontaktu z ciałem pod wpływem ciepła staje się bardziej miękka i dostosowuje się każdorazowo do kształtu ciała. Porowata struktura pianki, dzięki której organizm przybiera ergonomiczne kształty, poprawia kondycję kręgosłupa niwelując tym samym jego bóle.
null

Pianka wysokoelastyczna

Posiada mniej jednolitą strukturę komórkową od standardowej pianki. Dzięki tej strukturze uzyskuje się lepsze parametry podtrzymywania ciała, komfortu oraz sprężystości i elastyczności. Pianka wysokoelastyczna swoimi właściwościami zbliżona jest do lateksu. Dzięki otworkom wnętrze materaca jest wentylowane a to hamuje rozwój drobnoustrojów – bakterii, grzybów czy pleśni.
null

Pianka materacowa

To rodzaj pianki poliuretanowej odpornej na odkształcenia i nacisk. Materace z pianki mają jednolitą budowę i wyróżniają się bardzo dobrą izolacją termiczną. Pianka materacowa posiada różne gęstości więc istnieje możliwość dopasowanie do indywidualnych potrzeb.
null

Mata kokosowa

Mata kokosowa to surowiec naturalny pochodzący ze skorupy orzecha kokosowego. Włókna kokosu związane są w przestrzeni za pomocą sprężystego lateksu, co pozwala macie kokosowej podwyżwszyć twardość materaca przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności. Mata z naturalnego włókna kokosowego utwardza powierzchnię materaca.
null

Wełna

Dzięki swojej strukturze utrzymuje stałą temperaturę, pobudzając tym samym krążenie krwi. Odpowiednia wentylacja w czasie snu wpływa na właściwe dotlenienie organizmu.
null

Cyrkulacja

Opatentowany system „Studio M” jest absolutną innowacją w produkcji materacy, zarówno sprężynowych, kieszeniowych oraz piankowych. Dzięki specjalnym nacięciom w blatach stworzony został system cyrkulacji powietrza, który ogranicza gromadzenie kurzu i rozmnażania roztoczy wewnątrz materaca. Powyższe rozwiązanie korzystnie wpływa na przedłużenie żywotności materaca.

Pokrowiec na materac

Pokrowiec w którym została zastosowana wysokogatunkowa tkanina żakardowa z przeszyciami tworzącymi 9 stref. Jest to pokrowiec z serii zima – lato. Z jednej strony pikowany jest na podkładzie  włókna puszystego, antyalergicznego. Natomiast druga strona pokrowca tworzy stronę zimową. Dodatkowe komfortowe uchwyty są wygodą w przenoszeniu czy przewracaniu materaca.

Luksusowe materace wykonane dla nas,  aby idealnie współgrały z naszymi łóżkami.

DOSTĘPNE ROZMIARY I CENY

null

Single

Wymiary materaca: 90 x 190 cm
2 600,00 zł
null

Small Double

Wymiary materaca: 120 x 190 cm
3 000,00 zł
null

Double

Wymiary materaca: 135 x 190 cm
3 200,00 zł
null

Continental Double

Wymiary materaca: 140 x 200 cm
3 200,00 zł
null

King

Wymiary materaca: 150 x 200 cm
3 500,00 zł
null

Continental King

Wymiary materaca: 160 x 200 cm
3 500,00 zł
null

Super King

Wymiary materaca: 180 x 200 cm
3 700,00 zł
null

Emperor

Wymiary materaca: 200 x 200 cm
4 000,00 zł

SKONFIGURUJ WYMARZONE ŁÓŻKO

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy dedykowany kreator konfiguracji łóżka w którym w łatwy sposób obliczysz szacunkowy koszt realizacji oraz poznasz wszystkie możliwości konfiguracji jakie przygotowaliśmy. Masz indywidualny pomysł? Skontaktuj się i przedstaw go nam!