COMFORT EXCLUSIVE - DUAL SEASON

Dwustronny materac Dual Season jest jednym z najpopularniejszych materacy bonellowych.

Zastosowanie podwójnej warstwy naturalnego kokosu doskonale współgra z pianką Visco termoelastyczną tworząc idealną bryłę materaca. Materac  przeznaczony dla bardzo wymagających klientów.

Fantastyczny materac o dużym komforcie, jedna strona jest przeznaczona na chłodniejsze miesiące zimowe,  a druga na cieplejsze miesiące letnie.

  • Twardość materaca:  średnio miękki – H2,  twardy – H4
  • Warstwy materaca: 9 stref, Pianka termoelastyczna, Kokos, Wełna
  • Wysokość: 25 cm

Strona zimowa

Strona zimowa, pokryta wełną średnio miękka charakteryzuje się zestawieniem pianki termo-elastycznej Visco.

Strona letnia

Strona letnia, twarda powstała poprzez zastosowanie wysokogatunkowej pianki materacowej o karbowanej powierzchni.
null

Materac dwustronny

Obie strony materaca stanowią powierzchnię użytkową. W zależności od potrzeb można go odwrócić na stronę twardą lub miękką.
null

9 stref twardości

Oznacza to, że wkład zastosowany w materacu posiada 9 stref twardości. 9-strefowa konstrukcja umożliwia znakomite dopasowanie oraz podparcie dla anatomicznej budowy ciała. Materace piankowe dzięki konturowym nacięciom również posiadają 9 stref twardości.
null

Sprężyna Bonellowa

Zaletą materacy sprężynowych jest ich trwałość, wytrzymałość oraz odporność na obciążenia. Charakteryzują się najwyższą jakością, wysokim komfortem eksploatowania, a ich dwustożkowy kształt powoduje bardzo dobrą przepuszczalność powietrza wewnątrz materaca. Sprężyny bonelowe od wielu lat z powodzeniem są wykorzystywane przez producentów materacy oraz mebli tapicerowanych
null

Pianka termoelastyczna Visco

VISCO – jest to specjalna pianka pamiętająca, wyprodukowana na bazie wiskozy. Pianka Visco reaguje na temperaturę. W miejscach kontaktu z ciałem pod wpływem ciepła staje się bardziej miękka i dostosowuje się każdorazowo do kształtu ciała. Porowata struktura pianki, dzięki której organizm przybiera ergonomiczne kształty, poprawia kondycję kręgosłupa niwelując tym samym jego bóle.
null

Pianka wysokoelastyczna

Posiada mniej jednolitą strukturę komórkową od standardowej pianki. Dzięki tej strukturze uzyskuje się lepsze parametry podtrzymywania ciała, komfortu oraz sprężystości i elastyczności. Pianka wysokoelastyczna swoimi właściwościami zbliżona jest do lateksu. Dzięki otworkom wnętrze materaca jest wentylowane a to hamuje rozwój drobnoustrojów – bakterii, grzybów czy pleśni.
null

Pianka materacowa

To rodzaj pianki poliuretanowej odpornej na odkształcenia i nacisk. Materace z pianki mają jednolitą budowę i wyróżniają się bardzo dobrą izolacją termiczną. Pianka materacowa posiada różne gęstości więc istnieje możliwość dopasowanie do indywidualnych potrzeb.
null

Mata kokosowa

Mata kokosowa to surowiec naturalny pochodzący ze skorupy orzecha kokosowego. Włókna kokosu związane są w przestrzeni za pomocą sprężystego lateksu, co pozwala macie kokosowej podwyżwszyć twardość materaca przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności. Mata z naturalnego włókna kokosowego utwardza powierzchnię materaca.
null

Wełna

Dzięki swojej strukturze utrzymuje stałą temperaturę, pobudzając tym samym krążenie krwi. Odpowiednia wentylacja w czasie snu wpływa na właściwe dotlenienie organizmu.
null

Cyrkulacja

Opatentowany system „Studio M” jest absolutną innowacją w produkcji materacy, zarówno sprężynowych, kieszeniowych oraz piankowych. Dzięki specjalnym nacięciom w blatach stworzony został system cyrkulacji powietrza, który ogranicza gromadzenie kurzu i rozmnażania roztoczy wewnątrz materaca. Powyższe rozwiązanie korzystnie wpływa na przedłużenie żywotności materaca.

Pokrowiec na materac

Pokrowiec w którym została zastosowana wysokogatunkowa tkanina żakardowa z przeszyciami tworzącymi 9 stref. Jest to pokrowiec z serii zima – lato. Z jednej strony pikowany jest na podkładzie  włókna puszystego, antyalergicznego. Natomiast druga strona pokrowca tworzy stronę zimową. Dodatkowe komfortowe uchwyty są wygodą w przenoszeniu czy przewracaniu materaca.

Luksusowe materace wykonane dla nas,  aby idealnie współgrały z naszymi łóżkami.

DOSTĘPNE ROZMIARY I CENY

null

Single

Wymiary materaca: 90 x 190 cm
1 600,00 zł
null

Small Double

Wymiary materaca: 120 x 190 cm
1 900,00 zł
null

Double

Wymiary materaca: 135 x 190 cm
2 100,00 zł
null

Continental Double

Wymiary materaca: 140 x 200 cm
2 100,00 zł
null

King

Wymiary materaca: 150 x 200 cm
2 300,00 zł
null

Continental King

Wymiary materaca: 160 x 200 cm
2 300,00 zł
null

Super King

Wymiary materaca: 180 x 200 cm
2 500,00 zł
null

Emperor

Wymiary materaca: 200 x 200 cm
2 700,00 zł

SKONFIGURUJ WYMARZONE ŁÓŻKO

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy dedykowany kreator konfiguracji łóżka w którym w łatwy sposób obliczysz szacunkowy koszt realizacji oraz poznasz wszystkie możliwości konfiguracji jakie przygotowaliśmy. Masz indywidualny pomysł? Skontaktuj się i przedstaw go nam!